Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

1990 doğumluyum. İşletmecilik hayatıma 25 yaşında başladım

Şu anda da Denizli’nin en gözde mekanlarından olan Hengover Çamlık, Çilek ve Ziyade Restaurant ( yeni nesil meyhane) olmak üzere üç ayrı mekanı bir çatı altında birleştirerek büyük bir işletmenin başındayım.

Restaurantınızın konsepti nedir?

Restaurant Konseptimiz yeni nesil meyhane tarzıdır.

Müşterilerimizin yemeklerini yerlerken aynı zamanda eğlenip günün stresini atabileceği bir yer haline getirdik. Türkiye’nin tanınmış sanatçılarını da getirerek canlı müzik de yapıyoruz.

Menülerimizi işinin ehli ustalarımıza bırakıyoruz. Onların el lezzetlerine güvenerek misafirlerimiz en iyi ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Denizli’de gece hayatının uzun serdir içindeyim. Bizim yarattığımız üç farklı mekanı aynı çatı altında birleştiren bir konsepttir. Misafirlerimiz buraya akşam üstü saat 7’de gelip yemeğini yiyip rakısını içerek eğlencesine başlıyor. Daha sonra 20.00’dan gece saat 02.00’a kadar sürüyor. 02.00’dan sonrada Hangover Clup’a geçip 04.00’a kadar eğlenebilir. Kısacası burada eğlence hiç bitmiyor.

Üç farklı mekan ve üç farklı konsept.

Mekanımız ile ilgili projelerimiz hiç bitmiyor. Sürekli yenilik içerisindeyiz ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Hangover ailesi olarak Türkiye’nin bilinen ve sevilen en iyi sanatçılarını müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Geçen haftalarda yaptığımız Serdar Ortaç ve Hande Yener gibi isimler buna örnektir. Önümüzdeki günlerde Ece Seçkin ve Patron gibi sevilen isimleri de müşterilerimizle buluşturacağız ve birçok isimi de onlarla buluşturmaya devam edeceğiz.

Bu arada Hande Yener konserini tüm sağlık çalışanlarına, asker ve polislerimize ücretsiz yaptık.

Buradaki amacımız işletmemizin reklamını yapmak değil, özellikle son zamanlarda sağlık çalışanlarına karşı artan şiddet olaylarında onların yanında olduğumuzu göstermekti.

Bu konuda da ondalardan çok güzel tepkiler aldık, onların mutluluğu bizim için her şeyden daha önemlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.